LED Zářivková tělesa do podhledu

LED zářivkové těleso vestavné 600x600mm a 1200x600mm

Kancelářský rastr do podhledu 600x600mm Svítidlo s rastrem pro instalaci ve stropech s viditelným nosným profilem ( 600x600mm ) nebo přes dva profily 1200x600mm, nebo sádrokartonových stropech (montáž pomocí přídavných příchytek). Kryt vyrobený z lakovaného ocelového plechu bílé barvy, rastr je vyroben z leštěného nerezového plechu.

Významné snížení nákladů na osvětlení při použití LED zářivkových trubic a několikanásobné prodloužení životnosti. V porovnání světelného výkonu s klasickou zářivkou, má tato trubice vyšší výkon a to i bez odrazné desky zářivkových světel. Při použití LED trubic nejenom šetříte el. energii, ale také čas techniků při častých výměnách klasických trubic, startérů, kondenzátorů a tlumivek. Pro napájení LED trubice již nic nepotřebujete a můžete ji napojit přímo do sítě 230V.

Výhody:

Výhoda LED zářivek je především v jejich nezávadnosti světla oproti klasickým zářivkám vylučujících UV a IR záření. Vhodné jsou tak pro osvětlení Vašich pracovních ploch, kanceláří či školních tříd. Děti tak již nemusejí být od útlého věku vystavováni škodlivému záření. Velmi nízká spotřeba a velmi dlouhá životnost trubice – více jak 50.000 hodin. Časté zapínání a vypínání neovlivní životnost LED trubice. Další podstatnou výhodou je zrušení tzv. stroboskopického efektu (RF interference), který je u klasických zářivkových trubic. Při použití LED zářivek, nedochází při běžné frekvenci, k efektu zastavených obráběcích strojů

Použití:

Úsporné zářivky T8 vybavené LED technologií pro velmi levné osvětlení prostor a plná světelná náhrada za klasické zářivky napájené tlumivkou. Vhodné pro použití v dílnách, kancelářích, výrobních halách, skladech, školách, nemocnicích a díky své nízké teplotě i v chladících boxem apod.

 

Napsat Komentář